Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vajgaluskát el lehet készíteni...

Vajgaluskát el lehet készíteni tojás nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon régen készítettem már, és nem emlékszem ;) De most azért szeretném leginkább tojás nélkül készíteni, mert kevés levest főztem (1 l), és ebbe nem kell olyan sok. Fél tojást meg nem dobnék ki, ha nem muszáj...
2013. aug. 9. 18:22
 1/4 gömbicica ***** válasza:

próbáld meg rétesliszt só vaj. hátha nem esik szét.

Bár sokan spórolósan csinálják a nokedlit is tojás nélkül. Szerintem ez sem fog szétfőni. csak nem lesz olyan finom.

2013. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a tojást belőle, mert szét fog csúszni, és főleg ne réteslisztből csináld.ha a felvert tojás felét elteszed egy kis pohárba folpackkal lefedve a fagyóba, egy más alkalommal szintén felhasználhatod kiolvadva bármibe.
2013. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tojas tartja egybe az egesz masszat.
2013. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg az egészet, a kifött galuskák egy részét le lehet fagyasztani és legközelebb csak bele kell tenni a forró levesbe, fözni már nem szükséges.
2013. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!