Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ma? ötlethiány

Mit főzzek ma? ötlethiány

Figyelt kérdés

Tudom egy újabb idióta kérdés, de kifogytam az ötletekből. már minden receptes oldalt megnéztem, most nem jön az ihlet, pedig szokott...


Valami gyors kellene holnapra, mivel reggel 7 óta 32 fok van a lakásban,és olyan, ami mikrózva másnaposan is finom.

Csak főétel kell, mivel levest a párom nem visz munkahelyre:D---ezért fontos a mikrózhatóság.


tegnap házi gyros volt pitában, ma pedig csülkös rakottkrumpli...


HA van sok ötletet is fogadok, hátha másnak is jól jön:)


köszönöm


2013. aug. 8. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

pásztor tahonya

rizses hús

paprikás krumpli

krumplifőzelék stefánia vagdalt

bolognai

sonkás tejszínes tészta

paradicsomos húsgombóc főtt krumplival

sült hús rizibizi-vel

nokedli pörkölttel

2013. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Töltöttpaprika, vagy paradicsomos húsgombóc.

ha szeretitek a rakott zöldségeket a rizse darálhússal sokféle rakottast lehet összeállítani.

rakottkel (vagy göngyölt kel )rakottkáposzta édesből vagy savanyúból, rakott zöldbab, rakottkarfiol.

ezek gyorsak és dobozban szállíthatók munkahelyre. jól mikrózhatók is.

A gomba is jól jön ilyenkor, pörköltnek vagy tejfölösgombának rizzsel vagy tésztával.

csirkemájat is lehet sokféleképpen hasznosítani, reszltelve, lecsósan, rántva, krumplival, rizzsel salátákkal, és ez is hamar meg van.

Bácskai rizseshús jó lecsósan... stb.

2013. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

szerejük a rakottzöldségeket...stb...de azt hizsem ezek pont nem azok, amiket GYORSAN el lehet készíteni, főleg melegben


rizs főzés


darálthúsospörköltalap főzés


kelkáp, brokkoli, zöldbab...stb főzés



aztán még 30 perc a sütőben minimum...


a lakás 11-kor éppen 34 C fokos volt...



Végül pirított tészta omlós csirkével készült, viszont kaptam ötleteket a további napokra is

2013. aug. 8. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Szarvasperkeltet!
2022. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!