Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőzacskó híján csinálhatom...

Sütőzacskó híján csinálhatom a húst zárt jénaiban?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni, kell módosítani a sütési időn/hőfokon?

2013. aug. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Más az állag, íz a kétféle eszköz esetén. Én a zacskót jobban szeretem:)A jénait hideg sütőbe tedd, nem kell előmelegíteni. Ált.ban 40 perc 2-es fokozaton elég a puhuláshoz, ha van a cucc alatt folyadék, majd 15 perc fedő nélkül a pirulásig. Persze függ, hogy mit sütsz.
2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem alapból ne is használj sütőzacskót. Tudod mennyi káros anyag oldódik ki a műanyagból sütés közben? Aztán a család meg boldogan eszi.

Tudtad, hogy a petpalackot pl a beleöntött vízzel hűtik le? Gondolj bele, abba is mennyi méreg oldódik bele, mire hozzád kerül és megint boldogan issza a család.

Ne használjatok ilyeneket kedves emberek! Ez mind-mind méreg.

A jénai pedig egy igazán szuper régi és bevált dolog. Sosem szabadna leszokni róla! :)

2013. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sokat sütök, de még soha nem használtam sütőzacskót. ha olyat sütök akkor a tepsit letakarom celofán alufóliával. rakott krumplit és pl a csirke szárny/combot is igy csinálom.
2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!