Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hiába eszek, éhes maradok. Miért?

Hiába eszek, éhes maradok. Miért?

Figyelt kérdés
://

2013. aug. 6. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyél többet, nem leszel éhes
2013. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok a gyomorsavad!
2013. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl lehet hogy állandóan eszel, nassolsz, ha kell, ha nem, és ehhez szokik a szervezeted, és mindig éhesnek érzed magad, mindig kész a gyomrod újabb falatot befogadni.


Vagy: eszel, de vacak kaját, amiben semmi tápláló nincsen. Így pillanatra jól laksz, de a szervezeted éhezik, és hamarosan valóban ennél még... Aki egyoldalúan táplálkozik, az ilyen pl.


Stb-

2013. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, attól majd telítettnek érzed magad, és amúgy sem árt ilyen melegben.
2013. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó...

Nekem (igen ritkán) vannak olyan napjaim, amikor nem tudok jóllakni. Ez már csak ilyen.

A szénhidrátdús táplálkozástól is képes vagyok egész nap éhes lenni, bár ez változó, az új életmódomban mérsékelt mennyiségű szénhidrátot fogyasztok és ez jó nekem.

Ha nagyon kalóriaszegény dolgokat vagy gyümölcsöt ennék, akkor is éhes maradnék...

2013. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom, hogy nem tudtam annyit enni, hogy jól lakjak. Nem azért, mert annyira sokat kellett volna hozzá ennem, hanem bizonyos ételmennyiség után már nem kellett a kaja annak ellenére, hogy még mindig éhes voltam. Viszont szerencsére elmúlt. De hetekig tartott.
2013. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Miklor megéhezel 3 pohár vízet minimum igyál meg és várj 15 percet a víz elteliti a gyomrot nem leszel éhes utána.
2013. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!