Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hete voltam együtt a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete voltam együtt a párommal. Pár napja hányingerem van, meg fáj a gyomrom. Mára meg kaja után éhes maradok. Gumival védekeztünk, lehet lyukas volt? Ugye nem lettem terhes? Tünetek ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Menzeszem még nem késik, holnap kell megjönnie..
2009. márc. 27. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
várdd meg a holnapot...
2009. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hét után nem jelentkeznek ilyen tünetek...Hogy terhes vagy-e a teszt mondja meg biztosan...De várj még vele 1 hetet...
2009. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok ,de ha nagyon izgulsz végezz el egy tesztet, egy hetet várhatsz de sztem nuygtatóbb ha elvégzel egy tesztet.és nyugalom ha nem szakadt ki a gumi nemtulsok az esélye h terhes vagy:)
2009. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a gumit mindig felkell fújni..

nem mondták még.? és ha nem lehet felfújni akk lyukas.

2009. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha most csinálsz tesztet, nem valós eredményt mutat, mivel 2 hét kell a beágyazódáshoz, hogy ki tudja mutatni...Pont ezért írtam, hogy várj 1 hetet még vele...
2009. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló sorstársad vagyok.... Egy hete voltam együtt a barátommal. A gumit felfújtuk (ez így igaz: mindig meg kell gyözódni a dolgokról!).. s nem volt lyukas. Hatalmasat szeretkeztünk; a párom is írtózatosan jó formában volt. De a végén elszakadt a gumi... s minden bennem landolt. Persze mindketten örülnénk; de az idözítés nem a legmegfelelöbb. Még várhatna a baba egy kicsit...

Nekem is van hányingerem, étvágyam is jobb... de ez még mondjuk nem jelent semmit. Bár én pont az ovulációs idöszakomba estem... tehát nagyon fogékony is voltam ráadásul.

Tesztet a (várható) mensid elötti napon lehet már csinálni. De szerintem várj még 1 hee: ha nem jön meg, akkor csináld meg a tesztet. A terhességi hormonok ui. csak akkortól mutathatók ki megbízhatóan.

Tudom, mit élsz át... de én sem tehetek mást. Ráadásul nekem még 1 hét múlva kell(ene) megjönnie... tehát részemröl még nagyobb túrelemre és önuralomra van szükség! De ha úgy alakulna... ugye megtartanád?????

2009. márc. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak: ugye tudod, hogy létezik esemény utáni tabletta? Már ha nem fér bele a gyerek a tervekbe. Más: ne akard meggyőzni a kérdezőt arról, hogy megtartsa a gyereket (már ha terhes), fogalmad sincs a helyzetéről.
2009. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ! ma kellene megjönnie, most olyan barnás folt jelent meg a bugyimon, de hogy ez most a menzi első napja-e? vagy létezik, mert hallottam már olyat is, a beágyazódás jele??
2009. márc. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!