Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MIT TUDOK ENNI? Nincs itthon...

MIT TUDOK ENNI? Nincs itthon semmi, de éhes vagyok.

Figyelt kérdés
A kenyér penészes,tojás nincs, se szalámi se semmi olyan. Nagyon éhes vagyok egész nap csak 2 szenyót ettem, de azt is reggel. Anyukám 6. órakkor jön haza, és csinálni fog valamilyen káposztát. Addig mit tudok enni? :o :D / rokonom kérte h kiírjam neki /
2013. jún. 19. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nezd, ha semmi nincs, akkor semmit.
2013. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Kedves anyuka. Menj el a boltba, mert ha szó szerint semmi nincs, és bódba se mész, akkor várd a 6 órát, vagyis a 7-et, addig kész is lesz a valamilyenkáposzta.
2013. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak van a kamrában, mondjuk krumpli, liszt, olaj, némi fűszer? Abból lehet lapcsánka. Vagy liszt, víz, élesztő, némi munka, és máris kész a lángos. :-D Esetleg a hűtőben nem akad egy kis tej? Tejbegríz, tejberizs..... Írd le, mit látsz, összeütünk valamit online :-D
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Én is csak egy kis rudit ettem egész nap,most kajáltam egy tíz perce!Miért nem hagy valamit,hogy enni tudj?Nincs sok pénzetek,mi?
2013. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Száraztésztád van? Azt is lehet variálni: diós tészta, sajtos tészta, tejfölös tészta (tejföl ízlés szerint fűszerezve), grízes tészta, sült sajtos tészta (a kifőtt tésztát megpirítod, rápirítod a reszelt sajtot, összekevered egy kis tejföllel), ha van zöldséged is, akkor tészta saláta...
2013. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
ha a rokonod kérte, hogy írd ki helyette a kérdést, inkább kínáld meg valami kajával addig is, míg nem kap az anyukájától.
2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha az anyjára vár a kaja miatt, akkor gondolom nem olyan korú, hogy megsüssön egy sajtostésztát vagy lángost...
2013. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős a rokonod (gondolom a tesód)? És te?
2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nem hiszem hogy olyan fiatal lenne otthon egyedül, aki nem tud semmit sem sütni. Én 7 évesen már ismertem pár egyszerű-olcsó fogást. Amúgy nálunk is folyton ez van. Nem azért, mert nincs pénz, hanem mert anya nem szeret járni a boltba, és amit hétvégén veszünk abból ilyenkor már nem sok marad, kenyér-felvágott-joghurt ilyesmi nem, csak olyan, amit főzni kell, és mikor rájövünk, hogy nincs kaja, akkor estig várni kell a kenyérre. Szerencse, hogy mi tudunk főzni. Most nyáron szerencsére mindig lesz itthon készpénz is, szóval át fogunk tudni mennie boltba. Kérd meg az anyukát, hogy hagyjon otthon pénzt mindig.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Rizs nincs a kamrában?

1 pohár rizs, 1 pohár víz, 1 pohár tej, 1 ek cukor, ha van kakaópor, fahéj, ha van üveges citromlé 1 ek ízesitőnek...

legnagyobb fokozaton 20 perc a mikroban.

2013. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!