Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti flakonos tejszínhabbal...

Bolti flakonos tejszínhabbal lehet tortát díszíteni vagy össze fog esni pár óra alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 10:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most OKÉ habtejszín volt itthon, lementem vettem hozzá két habfixálót, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle :) Egyébként miután felvertem a tejszínt utána ha berakom egy kis időre a hűtőbe úgy jobb lesz díszíteni vagy teljesen mindegy?
2013. júl. 31. 13:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem raktam végül hűtőbe jó lett anélkül is, köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 31. 14:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen növényi alapú tejszín utánzatban is van olyan fajta, ami direkt habnak való, és tartós a habja.

Mondjuk nem tejszín, de használható. Csak úgy érdekességképpen mondom, mert árban pl általában jobbak, mint a rendes tejszín.

Minden esetre akár növényi, akár állati, ezek a "borotvahabos" flakonos fújós habok nem pár óra alatt, hanem pár perc alatt esnek össze.


Azok arra jók, ha nem akarsz habveréssel szórakozni, akkor somlóira, gesztenyepürére evés előtt közvetlenül ráfújod, és meg is eszed.

Időben nyersz vele, minőségben viszont kompromisszumot kötsz.

2013. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy kis info :

A Metro aruhazban lehet kapni 1500ftert flakonos tejszinhabot, elég nagy kiszerelesben, és nem esik össze, cukraszhab jellege van, az ize is olyan! :) ha kavera teszem, és elfelejtem, és mondjuk 10-15perc mulva veszem tudomasul hogy hoppa nekem van kavem, akkor sem esik össze, raktam már sutire, tortara, megeri az arat! :)

2013. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!