Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti flakonos tejszínhabbal...

Bolti flakonos tejszínhabbal lehet tortát díszíteni vagy össze fog esni pár óra alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elfolyik 15perc alatt.
2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Összeesik. Ráadásul sokkal drágább is. Sima tejszín+ habfixáló.
2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tuti : összesik én már 1 szer megjártam .
2013. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előttem írók véleményét. Nem, hogy néhány óra alatt, de a legjobb minőségű flakonos habnál is egy órán belül össze fog esni.
2013. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hűha köszönöm szépen, akkor tejszínből lesz mindenképp..:)
2013. júl. 31. 10:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Csináltam már úgy, hogy közvetlenül a fogyasztás előtt díszítettem.. mert a nyári tejszínt meg gyakran nem lehet habbá verni.
2013. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, tegnap csináltam a krémhez is tejszínt és nem nagyon győzött meg hogy az úgy is fog maradni ha simán kéne rárakni a tortára. Ráadásul ilyen kis dobozos, de a fele folyt csak, a másik fele meg egyben volt, így össze volt állva az egész :\ és ugyanilyen tejszínem van itthon még, gondolom az is ugyanúgy néz majd ki. Vagy jó lesz vele szerintetek? Délutánig kéne kibírnia csak.
2013. júl. 31. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Rázd össze alaposan a dobozban és nagyon hűtsd le a tejszínt. habfixáló mindenképpen ajánlott.talán sikerrel jársz.

a flakonos felejtős, csak azonnali fogyasztásra alkalmas.

2013. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha van cukrász nagyker a közeledben, vagy csak egy környékbeli cukrászda, ahol ismernek, akkor próbálj kérni egy kevés CUKRÁSZHABOT. A legjobb minőségű habtejszín ever!

Egy kiskanál habfixálóval olyan kemény lesz,h 2-3 ujjnyi magas díszítést is lehet csinálni, anélkül,h megrogyna.

Ezek 1L és 5L kiszerelésben vannak, egy átlagos (28 cm) bevonásához és díszítéséhez 2 dl elég. Ha normális a cukrász akkor odaadja ami a doboz alján van, legfeljebb kér érte párszáz forintot.

(legvégső esetben férjet/pasit küldd le, úgyis kimosolyogja a cukrászlánytól)

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

HoLaLa habot ne vegyél, mert az növényi alapú sz@r, nem tejszín.

A Meggle sem a legjobb.

Nagy Tescoban nézz körül, és keress Horvát vagy Szlovák gyártmányú habtejszínt, azok a jók.

2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!