Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudom ezt elkészíteni?

Hogy tudom ezt elkészíteni?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy pl csinálok teát vagy szörpöt itthon, és be akarom tenni a fagyóba akk jég lesz belőlle.. mit kell hozzáadnom, hogy krémesebblegyen úgy, hogy kanállal tudjam enni és hogy ne legyen jeges..??

Hasonlóan mint a fagyi. :)


2013. júl. 28. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
mi van ezt most nem értem teából/málnából szeretnél olyan állagú "terméket" kapni mint a fagyi? tehát magyarul teából akarsz fagyit?
2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Röviden úgy szeretném, hogy ha a teát (példának hoztam fel)

berakom a fagyóba, ne jég legyen belőlle hanem krémesebb állagú.. hogy tudjam enni. :)

2013. júl. 28. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed a mélyhűtőbe egy edényben, először kétóránként, aztán később óránként kiveszed és áttöröd a jeges részeket villával. Bár teával, szörppel nem tudom, hogy működik-e, én leturmixolt gyümölccsel így szoktam csinálni. Ha homogénebben szeretnéd, akkor fagyasztás után is összeturmixolod. Így jégkása szerű lesz.
2013. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beteszed a fagyóba, majd figyeled és kevergeted időnként, míg kásás állagú nem lesz. ha túlfagy, akkor kiveszed, és kint figyeled, hogy mikor kásás, persze akkor is kevergetve.

vagy lefagyasztod jégkocka tartóban, és turmixgéppel kásásra töröd.

mindenhogy "jeges " marad, azt nem kerülheted ki, hiszen jéggé válik a tea és a szörp is.

joghurt gyümölccsel már más kérdés. nagyon finom sorbetet lehet belőle készíteni, a már fent leírt módszerrel, vagyis a kásás állapotra fagyasztással. tényleg olyan, mint a gyümölcsfagyi.

2013. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!