Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lehet tölteni a krumplis...

Mivel lehet tölteni a krumplis gombócot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel nagyon nagy krumplis gombóc rajongók vagyunk,így várom az ötleteket,hogy ki mivel szokta tölteni a gombócokat! :) Gondolok itt arra,hogy milyen csokival,milyen gyümölcsel,milyen lekvárral... meg alapból mivel??? Sós töltelékből csak a pörköltet ismerem,ami a végén át van nagyjából szűrve,és darálva,és az isteni,de mlyen pöri legyen? szóval minden érdekel! :)

Előre is köszönöm!


2013. júl. 23. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak ennyi :) Örülök, hogy segíthettem! Majd írd meg, milyen lett :)
2013. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Rendben,csak el ne felejtsem! :D

Elég szita az agyam mostanában! :) Bár nem tudom mikor fogom megcsinálni,mert holnapra még van barackos túrógombócom,és mivel most nagy kánikulák lesznek,így beígértem páromnak egy nagy adag hideg gyümölcslevest szombatra,amit nagyon imád,meg vasárnapra barackos vaníliás kuglófot,hétfőre meg gyümölcsdarát kell csinálnom,mert azt is hidegen kell enni. (azt nem tudom mi pontosan,csak egyszer olvastam el a receptet,valami tejbegrízes gyümölcsös valami...,de annyira szimpi volt,hogy azt ki kell próbálni hétfőn ebédnek) :D:D Szóval talán jövőhét közepén lesz meg a túrós szalonnás gombóc. csak el ne felejtsem megírni milyen! Majd írj rám hétvége felé,ha addig nem jelentkeznék! :)

2013. júl. 25. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!