Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillezéshez ezek jók lesznek?

Grillezéshez ezek jók lesznek?

Figyelt kérdés

még nem csináltam soha, nem is voltam grillezésen, most kaptam egy grillsütőt, szóval ideje elkezdeni :) ezekre gondoltam, hogy kb mindenki megtalálja a maga kedvére valót:

-karaj

-csirkemell

ezek bepácolva természetesen.


cukkini, paradicsom, burgonya, grillsajtok, ide még kellene valami szerintem.


2013. júl. 12. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A húsokat, ahogy írod pácold be valamilyen olajos/fűszeres vagy joghurtos/fűszeres pácba, nagyon jót tesz neki. sózni nem szabad a grillhúsokat.

a zöldségfélék mind jók, a sajt is, de lehet még gomba, csemegekukorica, húsos kalif. paprika is pl.

ha szereti valaki a halat, azt is érdemes grillezni.

azért pár adag kölönböző salátát is készíthetsz mellé, akár majonézeseket, akár friss tavaszi egyveleget.

2013. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Grillezni jó, tarját, karajt, oldalast, szalonnát, csirkemellet, csirkecombot, csirkeszárnyat. Olajos fűszeres vagy joghurtos fűszeres pácban érdemes pácolni.


Zöldségeket: krumplit, hagymát, lila, vörös hagymát, főzőhagymát, gombát, cukkinit, padlizsánt, paradicsomot, paprikát, grill sajtot is lehet grillezni.

Vannak grill zöldségfűszerek mellyel a zöldségeket meg lehet szórni.

2013. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah+még a kukorica is nagyon finom, grillezve is! :)
2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is írtam :))
2013. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!