Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebből kisülhet valami finom?

Ebből kisülhet valami finom?

Figyelt kérdés

Tejet felrakok forrni, majd rakok bele kókuszreszeléket, édesítőt és pár szelet banánt.


Ez finom lenne? Szoktak ilyet csinálni?


2013. jún. 23. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem lehet finom az édesítő és még az egészségre is káros. Használj inkább barna cukrot vagy nyírfacukrot. Egyébként ha grízzel csinálnád úgy szerintem egész jó lenne, + egy kis fahéj.
2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már miért lenne káros az egészségre? Sokkal egészségesebb mint a sima cukor. Csak ez a kettő van itthon, úgyhogy marad az édesítő!


Köszi a tippet!

2013. jún. 23. 21:11
 3/7 anonim válasza:

Kókuszreszelék és a banán is édes, szerintem nem gond ha sem cukrot, sem édesítőszert nem teszel bele, ha nagyon édesszájú vagy, akkor egy kis mennyiségű édesítő még nem lehet végzetes :) (egyébként én sem ajánlom tartós fogyasztását)

Tej+kókuszreszelék kombót már én is próbáltam, kb olyan mint a darakása, csak kókuszos. A banánt szétnyomva tenném bele, vagy utána rákarikáznám.

Lehet már későn írtam, de azért jó étvágyat, bármi is lett belőle :)

2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, még nem kezdtem el! :)

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2013. jún. 23. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"Már miért lenne káros az egészségre? Sokkal egészségesebb mint a sima cukor"

Nagy tévedésben élsz, kedves kérdező... Olvass utána.

2013. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos. A sima kókuszreszelékkel felforralt tej nem lesz más, mint kókuszdarabokban úszó tej. Szerintem gusztustalan. Ha kókusz ízű tejet akarsz, ahhoz egy éjjelt áztatnod kell benne aztán átpréselni, úgy természetesen finom. Szerintem nem annyira édes, elfér benne az édesítő. A banánt eleve utálom, szóval nekem nem ízlene:)


Őszintén szólva így ahogy elmondod ebből úszó kókuszdarabos banánkarikás meleg tej lenne. Ha ezt tervezted, annak kiváló, de egyébként meg meglehetősen érdekes kezdeményezés :D

2013. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkéstem :), már csináltam kókuszos tejet úgy, hogy felforraltam tejet kókusszal, majd leszűrtem, és így nem úszkáltak benne darabkák. Ehhez raknám a banán, vagy leturmixolnám vele.
2013. jún. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!