Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt az ételt el lehet készíten...

Ezt az ételt el lehet készíteni másfajta húsból?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs itthon csirkemellem de ezt nagyon megkívántam!


2013. jún. 23. 04:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy csirkéhez illik a legjobban, de akármiből is megcsinálhatod.

Első körben azért jó lenne szárnyasból, pl pulykamell, pulyka felső comb, de ha csak sertés van, akkor inkább vagy ne csináld most meg, vagy valami sovány részéből, pl szűzpecsenyéből.

2013. jún. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, csak kicsit több víz kell rá és tovább kell főzni.
2013. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, ha nem csirkemellből csinálod, akkor jobb is lesz, nem lesz olyan száraz. Sertés lapockából, combból, vagy csirkecombból jobb lesz.
2013. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lesz sertésből, vagy ha pulyka, akkor annak a mellehúsából. Mondjuk a pulyka-comb-részből már nem biztos, hogy megcsinálnám, a benne levő erős inak miatt.


Egyébként nem csoda hogy megkívántad, valóban nagyon guszta és finomnak néz ki!

2013. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Az a baj, hogy csak sertés karaj van itthon.. nem tudom, hogy mennyire illik hozzá :S

2013. jún. 23. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálod a karajt, akkor azt csíkokra vágva használnám fel ehhez a kajához.

Persze az ebéden már gondolom ti is túl vagytok, végül hogyan döntöttél? Megcsináltad, milyen lett?

2013. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még csak most este csináltam meg! Az ebédet anyukám csinálta, ezt pedig én vacsira! :)

Csíkokra vágtam a karajt!

Isteni finom lett, máskor is fogok ilyet csinálni! És egyáltalán nem lehetett érezni, hogy nem csirkéből készült! :)

2013. jún. 23. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy visszajeleztél. Örülök, hogy fincsi lett!
2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!