Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mérgesek lennétek? Hagyma...

Mérgesek lennétek? Hagyma kérdés ::

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 3 kg vöröshagymát : kivülröl nagyon szép egésszéges közepes fejek .. Ma kellett volna pörköltbe elkezdtem pucolni,kivülröl még mindig szép volt majd amikor elkezdtem felapritani jött a meglepetés korom fekete volt az összes réteg ,és büdös volt igy kidobtam ,majd sorba a mindig a következő. majd elfogyott mind a32kg . Ezt ugye igy nem vihetem vissza a boltba ?

Makói -hagymát vettem elvileg ..


2013. máj. 30. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs : 3kg nem 32kg
2013. máj. 30. 15:29
 2/7 klopusz ***** válasza:
Miért ne vihetnéd vissza? Lehet, hogy az eladó sem tudja, milyen ócska minőséget ad el.
2013. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van a blokk én tuti vissza vinném!meg is mondanám kenje a hajára!
2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már régóta ilyen a krumpli és a hagyma minősége is, szerencsére már van őjburgonya és főzőhagyma, most már csak ezeket szabad venni. Kétséges, hogy visszaveszik.
2013. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszavinném. (persze ha nem nagy kerülő és kell a blokk is)
2013. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Visszavinném mindenképpen, és a pénzt kérném vissza, nem cserét. megpucolva legalább látják, hogy az egész egy nagy rakás szemét.

határozottnak kell lenni, ha kell a főnököt hívni, esetleg a vásárlók könyvét elkérni. (azt nagyon nem szeretik )

persze lehet, hogy tényleg nem ők tehetnek róla, de tudják, ki a szállítójuk és vele kell rendezniük az átvett hagyma sorsát.

2013. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszaviheted, már ha neked megér annyit az a 250Ft, amibe került :)


Így majdnem júniusban már ne tavaly ősszel szedett hagymát vegyél, mindenhol van főzőhagyma, sokkal finomabb.

2013. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!