Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy keszited a paradicsom...

Hogy keszited a paradicsom levest?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 08:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-esvagypl!

Adtam zöld-pacsit mindenkinek!

2013. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
* vagypl = vagyok
2013. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem minden válasz hasznos :) En személy szerint kétféleképpen szoktam készíteni, mindkettőhoz atszurt húsleves az alap es apróra vágott voroshagyma. Az egyikbe zeller kerül es rizs, ezt cukorral szeretjük. A másikba oregano, bazsalikom es fokhagyma megy, sajt kocka es pirított kenyér kocka. :) rantast nem szoktam bele tenni.
2013. máj. 25. 10:46
 14/17 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

a második verzió rántás nélkül hígabb is? Vagy a sajttól besűrűsödik kicsit?

2013. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Érdekes, sajttal még nem is hallottam, persze nem lehet rossz.

Amúgy legjobban a paradicsomot vagy nyersen, felcikkezve, vagy pedig az ivólét üvegből rögtön megiszom, szóval úgy szeretem leginkább, ezért a leves főzést leginkább el is hanyagolom. :))))

2013. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyikbe se szoktam rantast tenni. Sűrített paradicsomot használok, egy fel kilós dobozt dupla mennyiségű huslevessel -4-5 adag lesz belőle, elég krémes. A sajt pedig meg inkább be sűríti, pláne ha meg a tűzhelyen bele teszem es picit fozom vele. Olyan ize lesz, mint a milánói szósznak. :)
2013. máj. 25. 17:43
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsompüréből és nálunk cukorral készül, a sósat meg sem tudnám enni. Imádom a sós paradicsomos, olaszos ételeket, de a paradicsomleves nem menne le sósan a torkomon, csak cukorral. Általában betűtésztával készül, de szokott rizzsel is.
2013. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!