Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizza paradicsomszósz nélkül?

Pizza paradicsomszósz nélkül?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csak paradicsomot karikázok rá. Lehet ez így is finom? :)

2013. máj. 24. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem rohadt száraz lesz. Akkor már inkább fokhagymás-tejfölös szószt kenj rá.
2013. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom még nem próbáltam. Ha rendesen befeded, hogy mindenhol legyen paradicsom, akkor talán finom. Viszont, ha csak néhány helyre raksz, akkor nagyon száraz lesz. Én sima paradicsommal úgy szoktam, hogy lereszelem és paradicsom konzerv helyett ezt teszem rá.
2013. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a levétől elázik a tészta. valami, legalább kecsap vagy tejföl kellene alá. De Te tudod:)
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rakok alá egy kis oliva olajat, de most más nincs itthon :) Jó sokat teszek rá :) Majd megírom milyen lett. :)
2013. máj. 24. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az EREDETI pizzára NEM paradicsommártást tesznek, hanem karikákra vágott friss, érett paradicsomot.
2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Amúgy köszönöm az összes választ! :)
2013. máj. 24. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Az eredeti pizzára nem paradicsom karikákat tesznek. :) Menj el Olaszországba és nézd meg milyen egy igazi pizza.
2013. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra nincsen pénzem, de kijelenthetem, hogy igazán finom lett a pizza! :)
2013. máj. 24. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy már nem mostani a kérdés, de mégis...

Ha nincs itthon alapnak paradicsomszósz, akkor én szoktam helyette tejfölös, mustáros, vajas alapot is készíteni. Mikor mi van itthon, vagy mihez van kedvünk. Lényegében ha rendelsz, akkor is ezekből a lehetőségekből választhatsz alapot.

2013. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És erre milyen feltét tehető még? Vagy sajt is elég rá? :) Amúgy köszönöm a jó ötletet. :)
2013. máj. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!