Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rakottkrumplit lecsókolbászb...

A rakottkrumplit lecsókolbászból kell csinálni? És meg kell főzni mielőtt belerakjuk a többi hozzávalóhoz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nem kell megfőzni /szerintem/:D
2009. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi szárazkolbászból szoktuk
2009. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lecsókolbászból is, az olcsóbb, szárazkolbászból meg jobb. (szvsz)

Megfőzni egyiket sem kell.

Viszont ha bolti tejföllel csinálod, az megtúrósodik, én összekeverem

kb. feleannyi főzőtejszínnel. (Már ha nem tudok házi tejfölt szerezni.)

2009. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megfőzni, csak a tojást és a krumplit, de a rakottkrumplinak a kolbász adja meg az ízét, ezért szerintem ne vegyél lecsókolbászt bele. Én Hartait szoktam, vagy Gyulai henteskolbászt. Olyat vegyél, ami szárazkolbász, de nem a legszárazabb, érted? :)

Még nagyon jó a Mangold mangalica kolbász is, ez előrecsomagolt, Spárban is lehet kapni.

2009. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a Tescoban ne vegyél kolbászt!Az főzés után rághatatlan lesz.Ha lecsókolbászt veszel,az nem olyan jó.De a tetejére,ha nincs házitejfölöd,főzőtejszínt tegyél,mert ez " beleolvad" az egészbe,és ettől lesz jó szaftja.A bolti tejföl csak összeáll a tetején.
2009. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeletelt gyulaival a legfinomabb.

A krumplit érdemes "rössre" főzni mielőtt belerakod.

2009. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!