Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az igazán finom gyros...

Melyik az igazán finom gyros fűszer? És öntethez por?

Figyelt kérdés
Ezt már próbáltam de nem jött be: [link]

#gyros #fűszer #öntetpor
2013. ápr. 30. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a METRO áruház saját márkás gyros keveréke vált be :

Öntetet pedig magam csinálok : tejföl ,vagy joghurt ki mit szeret nyomok bele fokhagymát majd kevés édes chilli szószt keverk el benne : Aztán még chilli szószt is teszek majd a pitába..

[link]

2013. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lucullus ízlik a legjobban nekem öntethez meg eszedbe ne jusson port venni, egyik sem jó... azt tejfölből, esetleg joghurtból magad is megcsinálhatod. Senki nem csinál csípős szószt a gyroshoz? Én csak azt szoktam legtöbbször, csípősszerető család vagyunk, én főleg :)
2013. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Knorr és a kotányi vált be.

de már csináltam az alábbival is Háziarany WOK fűszerkeverék.

igaz ez nem gyroshoz van kifejezetten,de nagyon finom lett.Próbáld ki szerintem sikert aratsz vele,most sok üzletben 99-109ft-ért kapható.

Erre gondoltam.

[link]

2013. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Háziarany fűszerek valóban kiválóak, és magyarok! ebből a márkából pont ma vettem gyros fűszerkeveréket, ugyan még nem próbáltam ki, de biztos nem fogok csalódni benne:) és szinte nevetséges az ára
2013. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Házi Arany is nagyon jó, de a Lucullusban sem csalódtam még soha. Előző, a Lucullus és a Kotányi is épp annyira magyar, mint a Házi Arany :)
2013. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lucullus jó, a Maggi is és a Knorr is jó!
2013. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül Knorrt vettem, az öntet pedig tzatziki lett. Köszi mindenkinek! :)
2013. máj. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!