Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet enni reggelire...

Mit lehet enni reggelire kenyéren kívül?

Figyelt kérdés

Nem szeretem. Mármint nem az ízét, mert eddig is ezt ettem, de már fáj tőle a hasam, és hányingerem van ha rágondolok. Reggeli: kenyér, felvágott, vacsora: kenyér, felvágott. Nem is tápláló kaja szerintem, mert inkább csak rossz kevdem lesz utána, hogy megint mekkora szart ettem. De igazából mindenki ezt eszi a környezetemben, családban is, iskolában is, nem tudok mást.


Néha kísérletképpen ettem natúr yoghurtot, mézzel édesítve, vagy friss almát. Jobb volt, de így magában kevés.



2013. ápr. 29. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
vajas kalács , körözött ,gyümölcs saláta , rántotta ,zsemle
2013. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kalács + kakaó, palacsinta, rántotta, tükörtojás, kenyeret próbálhatod piritósként (fokhagymával, lekvárral, vajjal, akármivel) vagy mint bundáskenyér, főtt tojás, virsli, akármilyen saláta, müzli, gyümölcsös joghurt kiflivel :)
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is süssél tojást, (rántotta vagy tükörtojás) vagy bundáskenyeret.

Készíthetsz magadnak meleg-szenyót, (májkrém, főtt tojás, uborka/zöldpaprika/paradicsom, sajt = mikró)

vagy egy doboz olajos halat bontasz,

2013. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam összekeverni, finom és tápláló: natúr joghurt, zabpehely, banán/alma

avagy: zabkása, gabonapehely, müzli, rántotta

2013. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mézeskenyér, lekvároskenyér, zabkása, tükörtojás, rántotta, túrókrém korpovittal, főtt tojás pufirizs
2013. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zöldségekkel kicsit összebarátkozhatnál... A felvágottakat viszont tényleg felejtsd el, egészségtelen pénzkidobás. Helyette inkább grillezz vagy ránts ki csirkemellet, tíz perc alatt megvan.
2013. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél Kolláth-reggelit. Egészséges és finom.
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!