Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet pogácsát vagy bármilyen...

Lehet pogácsát vagy bármilyen reggelire való péksüteményt úgy készíteni, hogy este előkészítem, reggel pedig sütőbe teszem?

Figyelt kérdés
Kipróbált receptnek is örülnék. Szeretnék reggel változatos, friss pékárut adni a családnak.
2013. febr. 10. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) rengetek kipróbált receptem van:) ha gondolod írj privátot,és leírom ott. Kifli,zsömle,kakaós kifli,kenyér,. Mind kipróbált,és ha kérsz képet is küldök:) itt hosszú lenne.
2013. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ment a privát!
2013. febr. 10. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
már vissza is írtam:)
2013. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen élesztős tésztát félig megkelesztesz, szorosan lezárod fóliával vagy műanyag fedővel.

Reggel átgyúrod, formázod, újrakeleszted és megsütöd.

Én is gyakran csinálom.

2013. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kakaós csiga. Meg töltöd, felszeleteled, annyit, amennyit másnapra akarsz a hűtőben teszed, a többit meg a fagyasztoba. Reggelre szépen megkel es lehe sütni.
2013. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!