Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni gyors...

Mit lehet készíteni gyors pácolt (füstölt) hátsó csülökből?

Figyelt kérdés
A bablevesen kívül mit lehet belőle készíteni?Húsvétról megmaradt( fagyasztóban) egy jó adag. Kérlek titeket, csak semmi babos!Lehet leves, vagy egytálétel is, főzni sütni, bárhogyan! Köszönöm!

#csülök #gyors pác
2013. ápr. 25. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

buciban sült csülök, királyságos


ez egy változat: [link]

2013. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokot maradni. én úgy szoktam csinálni mint a csülök péknét. megfözőm. aztán hajába főt krumplit és vöröshagymát fel cikezek. megszorom fűszerekkel. bors, fokhagyma, kömény mag, kakukfű (persze tehetsz rá mást is de én imádom a kakukfűvet) és só. tepsiae teszem meglocsolom kis zsíradékkal és pici vízel. ráteszem a csülköt ( én ki veszem a csontot és úgy terítem rá mert hamarab kész) letakarom és sütő. amikor már minden jó puha, le veszem a tetőt és jól rápírítok. jól meglocsolom tejfölel. imádom :)
2013. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csináld meg húsoskáposztának. úgy, mint a székelykáposztát.

vagy nekem is a péknés jut még szembe, sütőben megsütve ( ha akarod előfőzöd, úgy hamarabb megsül ) sok krumplival, hagymával, fokhagymával nagyon finom.

2013. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg pár szeletből csinálhatsz "ham and eggs"-et is, vagy apró kockára vágva, pici zsíron átforgatva sonkás-sajtos tésztának is.

De jól hangzik az 1-es, 2-es válaszolók által írtak is!

2013. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!