Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismer valaki jó medvehagymás...

Ismer valaki jó medvehagymás receptet a krémlevesen és a pogin kívül? Tudom, tele vele a net, de én kipróbált-bevált receptet szeretnék.

Figyelt kérdés
Szívesen kóstolok új ízeket, kísérletezem, és a medvehagyma amúgy is nagy kedvenc. Kár, hogy a szezonja csak nagyon rövid ideig tart.
2013. ápr. 18. 10:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! 2. válaszoló, aki a palacsintás receptet írta! Nagyon felcsigáztál ezzel a palacsintás ötlettel, pontosan hogy készül? Hétvégén kipróbálnám!

Ja, és közben nekem is eszembe jutott, hogy tojáskrémbe keverve is fenséges.

"Divatemberező" troll komával meg ne törődjünk.

2013. ápr. 19. 09:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Hagyományos palacsinta tésztát keverek ki amikor kész akkor az apróra vágott medvehagymát belekeverem : Majd kisütöm : Cukrot nem teszek a palacsinta tésztába ,sót teszek helyette :

A töltelék : Besamel mártást készítek , kb 3 dl tejjel ,de meg felezem és 1,5dl tejszínt teszek hozzá . majd vagy sonkát ,ha az nincs akkor füstölt fött tarját használok . apró kockákákra vágom beleszorom a besamelbe ,keményre fött tojást apróra vágom ,majd kb 15-20 dkg reszelt sajtot és a tojást belekeverem a besamelbe . A besamelnek sürünek kell lennie : Evvel megtöltöm a palacsintákat : Egy kivajozott jénaiban egymás mellé fektettem : Vagy tejszínes mártást teszek rá vagy paradicsomost : A mártásra még tehetsz sajtot . egybe sütöm kb 10-15 perc .

A töltelékbe keverhetsz ha szeretitek újhagymát :

Majd írd meg hogy milyen lett :

2013. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szuper ez a palacsintarecept, köszi, hogy közreadtad, én is meg fogom csinálni. nagyon finom és laktató lehet.

üdv:)

2013. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a receptet, finom lett a paradicsomszószos változatot próbáltam ki, és tettem bele újhagymát is.
2013. ápr. 23. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!