Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi/hogyan kell TOJÁSKRÉM?

Mi/hogyan kell TOJÁSKRÉM?

Figyelt kérdés

Mivel szokták enni? Van valami jó recepted hozzá? Már nagyon régóta nézegetem, de valami beváltat szeretnék.

Esetleg valami tudni való róla..? Nagyon szépen köszönöm a válaszod!



2013. ápr. 4. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű. a főtt tojásokat ledarálod, vagy villával teljesen összetöröd. bele , majonéz, mustár, só, kis tejföl, esetleg egy kevés puha vaj.

bármivel fogyasztható, de önmagában pirítósra kenve is tökéletes.

lehet bele kis reszelt hagymát is tenni, ha még pikánsabban szeretetnéd, attól még finomabb.

2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod, neki is látok!
2013. ápr. 4. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
4 db főtt tojást reszelj le sajtreszelővel,adj hozzá 2kiskanál kenhető vajat,finomra felaprózott vöröshagymát(a fehér is megteszi),egy csipet só,pici bors.Kanállal összetöröd,mint a túrót így egy kenhető masszát kapsz.Középsulis öcsémnek ezt szoktam néha odarakni,az osztálytársai is megőrülnek érte:D Én is imádom:)
2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon finom lett! Köszönöm a segítséget!!
2013. ápr. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!