Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan, hogy valaki olyan...

Van olyan, hogy valaki olyan béna, hogy sosem tanul meg főzni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozom, de soha semmi nem sikerül, akármennyire igyekszem, nincs tehetségem hozzá. A pörköltből mindig leves lesz, a főzelék túl híg, stb.

Amit el lehet rontani a konyhában, azt én elrontom. :(

Ha belegondolok, kb. 100 főzési próbálkozásomból talán 2-3 volt ehető.

Próbálkozzak tovább vagy van olyan, aki ezt sose tudja megtanulni és mondjak le arról, hogy valaha konyhatündér leszek?


2013. márc. 25. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz tovább !! ha ezt az oldalt olvasod, már itt is rengeteg tapasztalattal, jó tanáccsal találkozhatsz.

ha valami le van írva, hogy hogyan csináld, nehéz elrontani, de persze vannak praktikák, ötletek.

Soha nem mondd, hogy soha :))

100-ból 2-3 sikerül ? túl szigorú vagy magadhoz, vagy maximalista, vagy kishitű.

Az itt válaszolóktól, konkrétan is kérdezhetsz főzési alap,-illetve rutindolgokat, nyílatn és privátban is, ha az neked kényelmesebb.

2013. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi !!! Ne add fel probálkoz :: Ha most nem jön össze valami ,lehet ,hogy mérges leszel és bánt : de hidd el pár év mulva már viccesnek találod ::
2013. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen... Én!! :(

27/N

2013. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz.Ne add fel!

Én is belejöttem,pedig aztán...:)

Szeretem ezen az oldalon olvasni a tapasztalatokat,kipróbált recepteket!

Sokat köszönhetek ennek az oldalnak!

Sőt ma már eljutottam oda,hogy ha valami újdonságot szeretnék kipróbálni,akkor ennek az oldalnak a keresőjét használom.:)

Jobban szeretem,mint a receptes oldalakat.

Nyugodt szívvel ajánlom Neked is.Bátran próbálkozz az itteni tapasztalt háziasszonyok instrukciói alapján!:)

2013. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Gyakorolni kell....ha Szentendre környékén laksz szívesen megtanítalak erre-arra....
2013. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
pl Gizi a Barátok köztből! :D
2013. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mahonia válasza:
Igen van olyan aki sosem tanul meg főzni de az igazából nem is akar azért van, szeretni kell a főzést és akkor egyszer csak sikerül majd.. állj rá egy vagy kétféle kajára és csináld meg őket 3x , 4x és meg fogod tanulni. kérj meg valakit aki tud főzni,hogy főzzetek együtt és akkor az arányokat is jobban látod, h mit hogy kell. a receptek sajnos nem mindig pontosak.
2013. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mahonia válasza:
a youtube.ról is lehet sokat tanulni. én ott szoktam megnézni a különlegesebb kajákat h hogy készülnek, mert recept alapján még én is elrontom sokszor, pedig imádok főzni és tudok is.
2013. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen vannak olyan emberek akik nem tudnak egyáltalán főzni.De ezért ne keseredj el,próbálkozz nyugodtan.vizet mindig csak annyit önts mindenhez hogy ellepje úgyis elfővi a levét és ha kevés még mindig lehet pótolni.
2013. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszerű dolgokkal kell kezdeni. Túrós tészta, pörkölt,tojásleves, különböző sült húsok főtt krumplival, rizzsel. Ne légy türelmetlen, előtte egyél egy szendvicset,készíts elő néhány dolgot. Ne aggódj, szépen nyugodtan állj a tűzhely mellett. Menni fog!
2013. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!