Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött paprikát csinálok, de...

Töltött paprikát csinálok, de több darálthúsos gombóc maradt meg, amit már nem tudok belefőzni a főzelékbe! Mit csináljak vele? Van valakinek ötlete mit készítsek belőle?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eész egyszerűen le szoktam fagyasztani a masszát, így lekgözelebb már csak alaplé kell, na meg néhány paprika.
2009. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem csinálok belőle gondot, ha több a húsom, mint a paprika. kigombócolom, serpenyőben kicsit átpiritom minden oldaláról, és a paprikához adom. Mindent együtt készre főzök, a felesleget elmélyhűtőzöm, jövő héten előző este kiveszem, napközben kiolvad, mikróban felmelegitem, egy gyors krumpli püre hozzá. és már meg is van az ebéd. Csak akkor húsgombócnak hivják paradicsom szószban.
2009. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vizet forralok,és ha már elég meleg,beleteszem a gombócokat, ( így biztosan nem esnek szét a gombócok )ha már majdnem jó,akkor paradicsompürét öntök hozzá,sózom,majorannát teszek bele,ha kész behabarom.

Ha sok akkor,lefagyasztom a levével egyyütt,és használatkor mikróban kimelegítem.Én dobozokban szoktam lefagyasztani,így a leve nem folyik ki.

2009. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!