Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebben a receptben mivel...

Ebben a receptben mivel helyettesíthetem a főzővizet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 28. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan, mert nem egészen értem ? a recept teljesen világos és jó.
2013. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem akar hust főzni, és igy nem lesz főzővize. Kedves kérdező a viz teljesen megfelel. A recept tényleg jó. Én is igy csinálom, kivéve, hogy a töltölékben nyers rizst teszek. Tojást valóban nem szabad tenni bele, mert mászkos lesz, de a vizet a husból kihagyom. Nem mindig kisült szalonnát teszek bele, hanem nagyon apróra vágott nyers füstölt szalonna kockát.
2013. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Víz nélkül szeretnéd főzni??? Vagy mit szeretnél helyettesíteni?
2013. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs elég főzővíz (mert elfőtt, gondolom) én sima vízzel (+ egy kiskanál só) szoktam helyettesíteni, vagy dobok bele egy-két húsleveskockát ha ízesebbre szeretném a káposztát főzni.
2013. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a receptet követi, kell, hogy legyen húslé, (főzővíz ) amiben megfőzte a húst.
2013. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a lé el is főhet. Nekem az esetek felében elfő, mert nem veszem észre időben.
2013. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nem világos a megfogalmazásom, elnézést érte.

12. Öntünk rá annyit az oldalas főzővizéből, hogy ellepje.


Én viszont nem főzök oldalast, így nem lesz ilyen vizem.


Esetleg ha kolbászt vagy szalonnát főznék, akkor jó lenne az a víz? Vagy inkább maradjak a sima víznél?

2013. jan. 28. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
a benne írt kolbászt átfőzheted egy kevés vízben, és akkor lesz ízletes vized is.
2013. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy , ha sima vízzel pótolod az oldalaslevet, akkor is jó lesz a káposztád. a szalonnát ne főzd meg, hanem a recept szerint használd.
2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. Kezdő szakács vagyok, most főzök először töltött káposztát, ezért volt ez a nagy értetlenkedés. Szép napot mindenkinek :)
2013. jan. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!