Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült kacsához hogy használod...

Sült kacsához hogy használod fel a zöld diót, és a meggy lekvárt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Eszembe sem jutott még ezeket használni hozzá. Zöld diót meg sehogyan sem használnék.
2013. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:
74%

Biztos ezekkel is jó, de a magam részéről csak sót, borsot, esetleg majoránnát használok, mert szeretem a kacsa ízét.

Nekem ezek olyan "úri huncutságnak" hatnak

Ha elkészíted, szívesen olvasnám a véleményedet az eredményről.

2013. jan. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A zöld diót csak estleg valami köretként : pl ha a kacsa mellé zöld salátát csinálsz akkor bele apritani .

Vagy ha töltöd a kacsát a töltelékbe bele aprithatod a diót .

A megy lekvárt pedig : a meggyet ennyén cukoros vizbe felteszed főzni majd amikor felforrt akkor beleteszel pár kanál meggy lekvárt és vissza forralod mártás sürüségüre . ezt tálalod a mártásos csészébe a kacsa mellé .


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most kaptam egy üveg zöld diót,és azért voltam kíváncsi más,hogy használja fel!:-) Én is eddig csak "natúr" kacsát csináltam!Na hát majd most kipróbálom máshogy is.:-)
2013. jan. 19. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a meggymártást megcsináltam,hát nagyon fincsi lett tényleg a kacsahússal.

2013. jan. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!