Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktátok a sült krumplit...

Szoktátok a sült krumplit héjasan enni?

Figyelt kérdés
Egyszer étteremben ettem séfburgonyát ami héjas volt. Azóta szoktam úgy sütni én is. Megeszitek néha a héját ti is? Lustaságból hagyod rajta vagy direkt?
2013. jan. 15. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! Direkt lustaságból. :)


Valójában én szeretem a héját, csak friss krumplit kell venni, mert aminek már ráncos és száraz, az szörnyű héjastul. De ha csak olyat kapni, akkor nem veszünk.

2013. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A héjas az a steak burgonya. Én is megeszem a héját. Szoktam steak krumplit sütni. Direkt hagyom rajta. Az újburgonyán is rajta hagyom a héját amikor megsütöm. Nagyon finom! :)
2013. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van az apró parázskrumpli. hát az valami isteni héjastól megsütve.

de ha ilyent nem kapok akkor szoktam sütőben sült héjas krumplit sütni. akár darabolva, de fóliába csomagolva egészben is. nem lustaságból:), mert szeretem.

szerintem egy egészen különleges ízt ad a héj.

2013. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!