Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van aki tejfölel csinálja a...

Van aki tejfölel csinálja a zöldborsó főzeléket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, anyukám úgy csinálja, és a menzán is eléggé tejfölös színe-íze volt... Bár azt mondják, a tejfölös ételek "nehéznek" számítanak, de ez csak mendemonda, valójában szerintem így teljes az íze.
2009. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen! Megfőzöm sós ,vegetás vízben a borsót, és kicsit lisztes tejföllel behabarom.A zöldbabot is így csinálom, de csináltam már tejszínnel is!
2009. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nem tejföllel csinálja,hanem pörkölttel keveri össze.Isteni(:
2009. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, én mindig tejföllel habarom be a főzeléket.

Mirelit borsót kis olajon megpárolok (alá kevés vizet öntök), majd bele fél liter tej és fél liter víz - ha felforrt, bele petrezselyemzöldje és végül a fél pohár tejföllel elkevert 3 evőkanálnyi liszt. (amit apránként folyósra kavarok először kanalanként a forró lével, mielőtt beleönteném)

Ez volt ma ebédre, most fejeztük be, nyammmm.. :)

2009. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!