Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeletelt karajból milyen...

Szeletelt karajból milyen ételt lehetne készíteni?

Figyelt kérdés

Le volt árazva, gondoltam megveszem.:D

Most itt a dilemma... Krumplit szeretnék köretként, valakinek ötlet?


2013. jan. 11. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mustáros rántotthús.
2013. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: az a baj hogy már felvan szeletve (úgy vettem a SPAR-ban...), a nosaltyn pedig már böngésztem és szinte semmi:(
2013. jan. 11. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
A legalább száz képes recept neked semmi ? :)
2013. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem azok között sok olyan recept van amihez szelet karajt ír. Csak meg kell őket nézni, hogy melyik lenne a jó neked.
2013. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Rantotthust!!:)
2013. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sztem sózd, borsozd, esetleg egy kis bazsalikom, a krumplit felszeleteled, sózod, rozmaringozod, és egy tepsi aljába teszed a krumplit, rá a karaj szeleteket, alufóliával lefeded, és megsütöd. Isteni!


Vagy:


Egy serpenyőben a sózott, borsozott szeleteket hirtelen megpirítod egy kevés olajon, mind2 oldalát, majd kiveszed, a visszamaradt olajban hagymát fonnyasztasz, teszek bele paprikát, paradicsomot felszeletelve, ízesíted, +törött paprika, bele a karajszeletek, felöntöd vízzel, és lefeded. Közben főzhetsz hozzá egy kis krumplit, és a végén a krumplira teszel a lecsós szeletből. :)

2013. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Klopfold ki, tegyél bele egy szelet felvágottat, lapkasajtot, tekerd fel. Tűzd össze akár fogpiszkálóval is, és rántsd ki. Finom lesz. Esetleg töltheted kolbásszal is. Pl. elkészítheted úgy, mint a gyulai töltött karajt ;)

Finom lesz, jó munkát!

2013. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van az a mondás hogy a férfinek mindegy mennyibe kerül, ha kell neki megveszi.

a nőnek mindegy mi az, ha akcios megveszi.

2013. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: férfivagyok, úgyhogy ez nem jött össze:)
2013. jan. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!