Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pécsen van olyan LIDL, ahol...

Pécsen van olyan LIDL, ahol helyben sütnek?

Figyelt kérdés
A honlapjukon azt írják, mindenhol van friss helyben sütött pékáru, de én a Tüzér utcaiban nem találok olyan kenyeret, mint például otthon, Tapolcán. Többmagvas kenyér, amit helyben sütnek és beleteszik egy kis lukacsos zacskóba. Még forrón megveheti az ember és napokig nagyon finom, puha marad. Ha valaki tudja Pécsen melyik LIDL-ben lehet ilyet kapni kérem írja meg. Előre is köszönöm!

#LIDL pékség
2013. jan. 1. 21:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos igaz, de én ezeken a dolgokon már túlléptem. Nem dohányzom, sportolok, de nem kezdek el ezektől az ipari összetevőktől menekülni, mert úgysem lehet. Láttam anno egy videót a WC lehúzásról. Atomi szinten szinte robbanásszerűen terjed a cucc az egész házban. 3-4 zárt helyiséggel arrébb is kimutattak parányi részecskéket, az ételeken mindenen. Szóval hiába a sok kézmosás(persze hasznos)de ha tetszik ha nem, ürülékes ételeket eszünk állandóan. Ha ilyeneken gondolkodnék csak beleőrülnék :D erre való az immunrendszer.
2013. jan. 5. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!