Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pécsen van olyan LIDL, ahol...

Pécsen van olyan LIDL, ahol helyben sütnek?

Figyelt kérdés
A honlapjukon azt írják, mindenhol van friss helyben sütött pékáru, de én a Tüzér utcaiban nem találok olyan kenyeret, mint például otthon, Tapolcán. Többmagvas kenyér, amit helyben sütnek és beleteszik egy kis lukacsos zacskóba. Még forrón megveheti az ember és napokig nagyon finom, puha marad. Ha valaki tudja Pécsen melyik LIDL-ben lehet ilyet kapni kérem írja meg. Előre is köszönöm!

#LIDL pékség
2013. jan. 1. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az áruházak többségében van, így ahol nem egy sűrűn beépített helyen, vagy egy plázában van a LIDL, ott biztosan lett hozzáépítve pékség.
2013. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amiben én néztem is megfelel az általad leírt paramétereknek, de mégsem lehet ott kapni sajnos. Nincs itt Pécsi, aki tudna segíteni? :S
2013. jan. 2. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy minden olyan LIDL-be, ahol van hely építenek pékséget.
2013. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mustafa33 ***** válasza:

Lidlben és más hyperben, "frissen sütött pékáru"???

Frissen utánsütött. Mert az bizony fagyasztott félkészre sütött áruból van és vénebb mint az anyósom. ☻

2013. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, miért nem lehet a kérdésre válaszolni. Vagy ha nem tudod, akkor ne írj! Mindenki tudja, hogy nem olyan friss, mint amit otthon sütsz magadnak, meg azt is hogy ebben sok a káros anyag stb. De hadd ne kelljen már minden kérdést informatikus módjára megírni, hogy az olyanok mint te, el ne mondhassák a hülye kis kiegészítéseiket. Ez most kicsúszott! Sry!
2013. jan. 4. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a központi információs telefonszámuk!

Szerintem hívd fel őket, zöld szám, ingyenes!

2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

info QKAC lidl.hu


Vagy ide dobj egy emailt!

2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:

tessék: LIDL, Pécs, Lahti utca 47.

(soha nem voltam Pécsett, de a gugli csodákra képes ☺

)

2013. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Bár még mindig nem bírom megtalálni a forrást. A honlapon minden üzletet írnak, de ez nem igaz. Bárhogy keresem nem látok ilyet :D Elég sz*rul csinálom ezek szerint.

Bocs a "bunkó" kommentért! Furcsa, hogy nem vitába szálltál, hanem segítettél... Több ilyen ember kéne!

2013. jan. 5. 12:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ha már szóbajött a minősége: Mivel fel vannak tüntetve egy kis táblán az összetevők, ezért elszörnyedtem, hogy mennyi minden sz*r van, a leegyszerűbb termékek közé tartozó császárzsemlében is. Mindemellett nem is olcsók!

Persze a többi látványpékség terméke sem tartalmaz nagy valószínűséggel kevesebb összetevőt, ahhoz valódi pékség kell, vagy otthoni sütés.

2013. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!