Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Romai talban szeretnek keszite...

Romai talban szeretnek kesziteni csirkecombot, es burgonyat, a burgonyat felkarikaztam de nem pucoltam meg! Ugy is lehet? Ti keszitettetek mar igy?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát de azért remélem megmostad alaposan. Ha vékony a héja, és friss, fiatal az a krumpli, akkor szerintem maradhat, hiszen a steakburgonya is így készül. Viszont ha öreg, sötét, vastag héjú, akkor inkább pucold meg, vagy majd sütés után húzd le a héját a kész burgonyáról (bár az utóbbi macerásabb, pláne ha összesütöd a husival).
2012. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan formában mehet bele, mint ahogy eleve szoktad készíteni. Ahogy előttem is írták, alaposan megmosva nyugodtan beleteheted, de ha már öreg a krumpli, inkább pucold meg.
2012. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
uj krumpli, es alaposan megmostam, :)
2012. dec. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!