Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készítettetek már són sült...

Készítettetek már són sült csirkét?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni,de félek tőle.Tapasztalatok?
2010. okt. 18. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Készítettem már. Nem kell tőle félni, nagyon finom. Gondolom attól félsz, hogy esetleg sós lesz. Nem lesz az, nyugi.
2010. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,attól is hogy sós lesz.Meghogy egyáltalán semmi fűszer nélkül milyen lesz az ízvilág.Illetve nem szárad e ki nagyon....Hát vannak félelmeim.De ma kipróbálom...2 kilós csirkét mennyi ideig kell sütni vajon?Erős lángon süssem vagy közepesen?
2010. okt. 18. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szárad ki. Én csirkecombokat sütöttem, nem tudom, hogy egész csirkét meddig kell. Olyan közepes hőmérsékleten sütöttem. És szerintem nem hiányzik rá a plusz fűszer, de ha nagyon félsz tőle, akkor tehetsz rá valamit a végefelé, de akkor nem fogod megtudni, hogy a són sült csirke milyen, hiszen a fűszer ízét fogod érezni jobbára.
2010. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam sütni, azért enyhén fűszerezem. A család nagyon szereti.
2010. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Édesanyám úgy süti, hogy félig vízzel töltött sörösüvegre ráhúzza a csirkét és sóval teli tepsibe állítja. Nagyon finom.
2010. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sóágyon sült "grill"csirkét szoktam,nem lesz sós,szép piros ropogós lesz,és füszerezni sem kell
2010. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Háát elkészült az a bizonyos són sült csirke!!!

És bizony nagyon finom,omlós és érdekesen fűszeres csirkét kaptam!Ezentúl mindig így fogom készíteni a csirkét!Köszönöm a hozzászólásokat,valóban igazatok volt!!Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki eddig még nem próbálta,az tegye meg!Nem fogja megbánni!

2010. okt. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!