Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tárkonyos csirkeragulevest...

Tárkonyos csirkeragulevest elkészíthetem előző nap este? Vagy frissen lenne jó?

Figyelt kérdés
Akkora jövés-menés lesz karácsonykor, nem tudom lesz e időm délelőtt mire jönnek a vendégeim. Szerintetek megcsinálhatom előző nap?
2012. dec. 23. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyekezz vele.
2012. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is előzőnap elkészítem,de nem teszem még bele a tejszínt, csak amikor fogyasztjuk. Úgyis forrón szereti mindenki.
2012. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zsolt75 ***** válasza:
Minden frissen a legjobb, de a leveseknél legalább érnek az ízek. A tejszínt valóban utólag kellene ha lehetséges
2012. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés, tehát megfőzöm a zöldségeket meg a húst, fűszerezem, és másnap újraforralom és akkor megy bele a tejszín? Így?
2012. dec. 23. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen így tökéletes lesz, de azért ne akkor tedd bele tejszínt, amikor forr :)

lazíts :)

2012. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! Még kezdő vok :))
2012. dec. 23. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk csinálni tárkonyos csirkeragulevest és másnap is azt esszük, ha annyit csinálunk vagy sok megmarad és másnap is ugyan olyan jó mint előzőnap, sőt, ha még talán jobb is mert összeérnek az ízek. Nyugodtan készre csinálhatod. Másnap már csak meg kell majd melegíteni és nem lesz semmi baja sem.

Nagyon finom lesz! Nem fog megromlani!

2012. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bele teheted a tejszínt is már.
2012. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!