Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha most bekeverem a lángos...

Ha most bekeverem a lángos tésztáját, akkor nem baj, ha csak este fogom kisütni?

Figyelt kérdés
Hol tároljam addig a megkelt tésztát? Mert ugye általában max. egy órát kell keleszteni, na most még csak 3 óra lesz, és csak este 8 körül akarom kisütni. Viszont most van időm begyúrni. Hogy csináljam? Tegyem hűtőbe a megkelt tésztát estig? Tej és tojás nélkül csinálom, sima liszt, víz, élesztő, só, cukor. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűtőbe vele, semmi baja nem lesz még, ha holnap sütnéd is ki.
2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam jónak, mivel nagyon meleg van, csak remélem azért még frissnek fogom érezni pár óra hűtőben állás után, bár sütöttem már másnapos lángost és azon sem igazán éreztem, hogy hűtőben állt egy napot :-D köszönöm a gyors választ!
2012. júl. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!