Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levesbetét illik a...

Milyen levesbetét illik a tárkonyos raguleveshez?

Figyelt kérdés
Az idén Karácsonykor is ezt főzöm, de most nem akarok pirított zsemlekockát, hanem valamilyen gombócot vagy galuskát. Tudnátok valamit ajánlani, ami jól megy hozzá?
2012. dec. 20. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a tészta túl snassz...


De én kapros levesbetétet nem tennék tárkonyos levesbe... nem mondom, hogy rossz lesz, sose kóstoltam, de nekem furcsának tűnik ez a párosítás...


Akkor már inkább burgonya-, vagy zsemlegombóc...

2012. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

És ehhez mit szólsz?


Sajtgombóc...


[link]

2012. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Itt találsz pár különlegességet:


[link]

2012. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szuper! Sajtgombócot nem ismertem. De a másik levesbetét gyűjtemény is nagyon jó, már el is mentettem magamnak! Most a bőség zavarában nem tudomm, mi legyen. Legszívesebben mindegyiket megcsinálnám!


Köszi!!!! :)))))

2012. dec. 22. 17:47
 15/19 anonim ***** válasza:

A kaprosat én sem tenném tárkonyos ételbe. mindkettő igen karakteres fűszer, így együtt csak "hajbakapnának"hogy melyik érvényesüljön jobban. persze ez is ízlés kérdése.

Mártásokhoz szoktam krumplis-sajtos-sonkás gombóckákat készíteni, ezt esetleg még kisebbre formázva el tudom képzelni levesbetétként is.

2012. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Légyszíves add meg nekem a krumplis-sonkás-sajtos gombócok receptjét!!!
2012. dec. 23. 20:56
 17/19 anonim ***** válasza:

Fél kiló kumpli héjában megfőzve, áttörve. 12 deka liszttel és 10-15 deka reszelt sajttal 10 deka finomra vágott sonkával,(főtt tarja is lehet) egy pici reszelt hagymával és egy tojással összegyúrjuk. sózzuk, borsozzuk.

vizes kézzel kis gombócokat formálunk belőle, és sós vízben kifőzzük.én meleg vajra szedem, mert gombaszósszal vagy vadasmártással szoktam készíteni, de szerintem picikre formázva levesbetétnek is nagyon finom lenne.

üdv:)

2012. dec. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy! És Boldog Karácsonyt! :))
2012. dec. 25. 10:49
 19/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm és Nektek is minden szépet és jót Karácsony ünnepén:)

Aztán két nap pihi, és jöhet a második felvonás:)(kaja ügyben )

2012. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!