Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készül a chilis bab?

Hogy készül a chilis bab?

Figyelt kérdés
Ettem étteremben, nagyon finom volt, ezért szeretném elkészíteni, viszont neten amiket találtam, valahogy nem úgy néztek ki, mint ott, pedig már máshol is fogyasztottam még anno, akkor is olyan volt, mint most. Rövid ábrázolás: Barna sűrű lében darált hús, bab, kukorica, ami biztosan volt és csípős is volt. Talán sötétebb fűszerek néhol látszódtak is benne. Hogy készítsem el?
2012. dec. 18. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam csinálni:

Olívaolajon megdinsztelem a vöröshagymát, majd ráteszem a darált húst, fehéredésig sütöm. Majd mehet rá egy kis paradicsom szósz, fűszerek (oregánó, bazsalikom, só, majoranna, kis kakukkfű és természetesen erős paprika). Felöntöm vízzel (nem sokkal), majd hozzáadom a babot és a kukoricát (konzerv). Forralok rajta egyet, fűszerezem, ha még kell és kész.

2012. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első! A paradicsomszószt azt hogy kell elképzelnem, valamint az erős paprikát milyen formában teszed bele, amúgy zöld vagy piros?
2012. dec. 18. 17:52
 3/10 anonim válasza:
100%

1. kockára vágott hagymát olajon megdinszteled,pirospaprika bele, beleteszed a pulyka darálthusit és megpárolod.

2. beleöntöd a konzerv babot, kukoricát,paradicsom konzervet (felezett)én szoktam zöldpaprikát és kaliforniai paprikát is mindenféle színűt

3. felöntöd annyi vízzel amennyire hígra szeretnéd

4. fűszerezed

5. összerottyantod

6. tortilla chipssel szeretjük mi

2012. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont így csinálom én is, csak egy kis zsíron disztelem meg a hagymát, úgy rá a darált hús. paradicsommal, fűszerekkel jó puhára főzöm, és a végén bele a konzerv vörösbab-kukorica. az erőspaprika elmaradhatatlan, de azért a poroltót ne kelljen használni :)a többi ízt is ki kell élvezni...
2012. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én konzerves paradicsomot szószt szoktam beletenni, de ha van házilag eltett, az még jobb. Őrölt erős paprikám van, házi paprika őrleménye.
2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ahogy én csinálom: anyu, csinálj chilis babot!

őszintén ő használ hozzá konzerv babot meg kukoricát, darált húst, meg még van valami tasak amiben a fűszerek vannak.

2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az első válaszra gondoltam, de a másik is nagyon jó, a paprikadarabokkal.

én fél kiló hóshoz egy 140 gr-os paradicsomsűrítményt használok.persze vízzel higítva amennyire szükséges a jó állaghoz.egy csipet cukor is elmegy bele, hogy ne legyen savanyú.

2012. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én pedig pont a savanyú íz elkerülése végett veszek felezett konzervparadicsomot. ezt összegenyegülöm nagyjából fakanállal és imádom mikor van benne normális paradicsom is.

a másik meg hogy nem is szeretem a paradicsom sűrítményt mert borzalom íze van!

2012. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bumbi02 ***** válasza:

Én általában sok zöldséggel kezdem:

- sárgarépa, lilahagyma, vöröshagyma, erős paprika, pepperóni paprika apró kockákra, és lepirítom kis olajon, kevés sóval

- erre rádobom a marhahúst, megpirítom fehéredésig

- fűszerek: só, bors, paprika majoranna, cayanne bors, kakukkfű, oregánó, bazsalikom (van mikor lusta vagyok, és csak só, bors, paprika)

- és ráöntöm a konzerv babot, és kukoricát + a paradicsompürét (konzerv babból 2őt szoktam, levével együtt, kukoricából 1-et) Vizet így nem kell hozzárakni, és jó sűrű szaftja lesz.



A végén szoktam egy hosszában félbe vágott pepperónit beledobni, illetve egy -két babérlevelet.

2012. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én annyi különbséggel készítem, hogy nem külön sűrített paradicsomot és konzervbabot rakok bele, hanem paradicsomos konzervbabot. Így a levét is ez adja, nem kell vízzel felönteni.
2012. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!