Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! Nyíregyháziaknak!...

S. O. S! Nyíregyháziaknak! Hogyan készül a, , borzaska" vagy, , borzoska" nevű édesség amit nagyon-nagyon régen az 1-es gyakorlónál lévő sarki boltban (ma már táska és írószer bolt lett) árultak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve fel-fel emlegetjük milyen finom is volt az és, hogy sehol nincs recept hozzá. Úgy tudom maradék süteménytésztából volt. Kicsit rumaromás és csokis, és csokival leöntve ami rádermedt a tetejére... Jó kis tömör, laktató de még is megunhatatlan süti volt. Rengeteg ember kedvence. Még sem tudja senki a titkát akit ismernék.
2012. nov. 6. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Borzaska néven van fent a net-en kismillió változat, megnéztem, még csokis variáció is.


De ha esetleg Borzas Kata néven volt, abból is találtam jónéhányat.

Nem raktam fel linket, gondolom, te is keresgéltél már.

(Egyébként én eddig csak a Borzas Katát ismertem, az is finom.)

2012. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik sem az! A boruaska receptek mind valami hús a borzas Kata med egy teljesen más sütemény. Emlékszel erre amit mondok? Olyan tömör sütemény jellegű mint a kókuszgolyó. De az egész sokkal krémesebb volt mégis összeállt. Ez a massza csokival volt bevonva. Nem egy règegelt sütemény...
2012. nov. 7. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!