Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Bácskai Hurkát hogyan...

A Bácskai Hurkát hogyan szokták enni? Kell azt sütni, és ha igen mi módon?

Figyelt kérdés

Valami ehhez hasonlónk van, és csak rakosgatjuk a fagyasztóban. [link]


Hogy eszik ezt az emberek?


Nekem a hurka az, amit tepsibe rakunk, megsütünk krumplival vagy anélkül, és úgy ropogósra sütve esszük.


De ez valami irdatlan vastag hurka, ráadásul műanyagban. Nyilván nem sütőbe való...

De akkor hogyan fogyasztandó?


Aki ilyesmit eszik, az hogy teszi? Írjátok meg!

Köszi



2012. dec. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen kennyérel ugy mint a parizsit..
2012. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg van főzve, tehát hidegen kell enni.
2012. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hurkához hasonló ízű, de hús-máj, bőr töltekékes felvágott.ha jól van elkészítve nagyon finom.

szeletelve puha kenyérrel, savanyúsággal szoktuk fogyasztani.

2012. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi! Sejtettem, hogy nyersen fogyasztandó, de nagyon nem voltam biztos benne.


Viszont a rendes hurkát sem nagyon szeretem, azt is csak ha jól meg van sütve, akkor jó sok kenyérrel/ krumplival eszem.

Ez meg így puhán, kenve nem is tudom... :( Nem szeretem az ilyesmit.


Esetleg ha van ötletetek, hogy mibe rejtve ehetném meg, azt szívesen olvasnám! :-)

Addig vastag kenyérre kenve kicsit elkezdem reggelizni, csak elég sok van belőle... :(

2012. dec. 18. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt kenyérre téve kell enni.

Valamelyik keményebb azt lehet vágni, szelni, és rátenni a kenyérre. Van olyan is ami puhább azt lehet kenni is. Darabos.

Finom! :)

2012. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kis főtt rizzsel összekeverve, kis ziradékkal, tejföllel lazítva kiváló rakottasokat készíthetsz belőle. rakottkáposzta, rakottkel, karfiol, zöldbab, cukkini, mindent, amit darált hússal készítenél. nagyon finom, mert jó a fűszerezése.
2012. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rakott kel! Az jó, tetszik! Akkor inkább nem reggelizem meg, darálthúsnak álcázva elrejtem (főleg magam elől) rakott kelben! :-) Köszi!
2012. dec. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!