Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Másnak is ekkora dilemma,...

Másnak is ekkora dilemma, hogy mit főzzön?

Figyelt kérdés
Én annyit töröm a fejem, hogy az már lassan kóros :) Más is van így ezzel?
2009. aug. 21. 09:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! Már nálam is gy van a dolog, de van olyan nap, hogy egyből tudom mit főzzek, másszor meg szó szerint órákat gondolkodom rajta :)
2009. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen rászoktam,hogy egy papírra felírom,hogy mit főzök.Ha végképp nem jut eszembe semmi,akkor megnézem az "étlapom",mi volt nagyon régen és azt főzöm.
2009. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Hát ezért van internet otthon csókolom?! :D
2009. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha csak magamnak fözök,akkor még meg is oldom,eszem amit meglátok,vagy ami a hütőben van...de heti 3-4 nap párom is nálam van,és olyankor ha kérdezem hogy mit szeretne ennei,akkor annyit mond,hogy "főzz valami fincsit"...és onnantol off,mert nála a spagetti-rántotthus-pörkölt ami finom,engem meg a rosszullét környékez már ezektől,igy talljam ki hogy mi az ami nekei is jo ésnekem is:D

22/L

2009. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos kedves utolsó, maximálisan átérzem a helyzeted, szintilyen helyzetben vagyok :)
2009. aug. 21. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs dilemma, főzök egy jó babgulyást oszt' jóvan.
2009. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 1-szer, 2-szer főzök csak, többi nap hideget eszünk, így szerencsére nem dilemma, hogy mit főzzek. :)


Őszintén szólva 8 hónapos mellett nem nagyon tudnék főzni,de mivel imádjuk a hidegeket, nem gond.

2009. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is csak addig van gond mig ki nem találom, hogy mit főzzek.
2009. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kankalin ***** válasza:
Ajjaj! Képzeld, hogy kezdő háziasszony vagy, te is válogatós vagy, és a párod is. Mégha a "terv" meg is született ott van a kivitelezés problémája. Minden nap egy igazi kihívás! :)
2009. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!