Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell ezt megcsinálni,...

Hogyan kell ezt megcsinálni, sütésről van szó!?

Figyelt kérdés

[link]


Aki konyít egy kicsit a sütéshez, az ha van ideje, segítsen már legyen szíves!:) 1. kérdésem, hogy a 'puha vaj' kifejezés mit takar? én azt csinálhatom ramaból, ami nem a kocka alakú, hanem a kis dobozos aminek a borítóján egy kenyér van megvajazva??

2. kérdésem:az apróra vágott csoki, dió az mennyire apró, és mivel vágjam?

Nagyon bamba vagyok, de barátomat szeretném meglepni, és aranyosabb saját kezűleg csinálni valamit, mintha vennék egy cukrászdába!

Köszönöm előre is!:)


2012. dec. 3. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem felét, csak egy picivel kevesebbet. Éppen tegnap csináltam hasonlót, mogyorós tejcsokiból, kis kakaóport is tettem bele, és cukor helyett mézet, nagyon fincsi lett.
2012. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy hamar megsül, nehogy elégjen az alja és ne szedd ki melegen a sütőpapírról, mert amíg meleg törik, ha kihűlt, akkor már nem.
2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
és azt tudom hány fokon, mert írja a recept, de olyan állítsam be sütős funkciót, hogy alul felül ugyanolyan mértékben süsse?
2012. dec. 3. 16:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, és közepen lángon, nekem kb 10 perc alatt készen van. Ha a süti tetejét benyomod és visszaugrik, akkor már jó, vigyázz mert az alja hamar elég.
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!