Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ezt hogy kell...

Szerintetek ezt hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

Egy vicces blogon találtam,de elég guszta ahhoz hogy meg akarjam csinálni:

[link]

Értem hogy a kenyérbe rakja a bepácolt húst,pörköltöt,sajtot,és fóliában süti.

De a hús vajon előre meg van sütve?

Milyen kenyérből lehet ezt?

Mennyi ideig kellhet sütni hogy ilyen szépen összeálljon?

Segítetek receptet kreálni hozzá?


2012. nov. 29. 11:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Buta vagyok,most nézem,nem is sütőbe teszi,hanem összelapitja? Annak mi értelme? És hogy sül egybe?
2012. nov. 29. 11:22
 2/15 anonim ***** válasza:
A belevalókat külön-külön süti meg / készíti el. Utána összerakja, majd nehezéket tesz rá, hogy tömörítse. Utána szeleteli...
2012. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

" elment vadászni,meglőtte, hazavitte, megsütötte, megette" :)

láthatod lépésről lépésre, a hús fóliázot tepsiben előre meg van sütve.

lehet, hogy a kenyeret is maga sütötte. ahogy megpakolja , a hússal, sajttal és a gombaraguval, utána valamivel lenyomtatja, hűti.

utána lesz olyan szépen szeletelhető, ahogy az látszik.

elképzelésem volna, de még át kell gondolni, nem szeretnék vaktában lövöldözni:)

2012. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem mondható fogyókúrás ételnek még jóindulattal sem, az bizonyos. Egyértelműen látszik a fotókon a "gyártási technológia" Jókora szelet húsok , akkorák, hogy még sütés után is kiadósak, gomba elkészítve hagymával, fűszerekkel. Jó szelet sajtok az is a zsírosabb fajtából. A kenyér is házilag készített és legalább kétkilós. Nem kispályás kaja és állítom, hogy legalább négyemberes. Olyan értelemben, hogy legalább négyen jóllaknak vele. Annyit mondhatok, hogy ha én ezt elkészíteném akkor az nálunk lakodalmi kaja volna, mert a párom még egyszer elvenne.-:)))
2012. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem fogyókúrázunk,szerencsés alkattal vagyok megáldva,ilyentől sem hizok el,sőt,hizlalót kell ennem hogy ne fogyjak 50 kiló alá (170 centihez).Párom is imádja a hasát,nem hizékony.


Házi kenyér kell,az már biztos,boltban ilyet nem veszek szerintem.

Gombát nem szeretjük,sima pörköltöt gondoltam,sok hagymával,jó zaftosat (de nem folyósat,hogy ne ázzon el a kenyér).

Lesütni oldalas? Előtte jól bepácolva.

Füstölt sajt bele,sparos krajcárt szeretem,nem olvad rögtön.

Esetleg bacon bele?Illetve csemegeubit karikázva tudok még beleképzelni.

Forrón gondoltam összerakni,és kicsit még sütőbe tenni,aztán összenyomni még,vagy sütöben rátenni egy téglát mondjuk,és úgy sütni 10 percet.

2012. nov. 29. 11:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pörkölttel csináld, hanem omlósra sütött hússzeletekkel. ha nézed a kérdéseket, a " vadas karajból " kérdésnél leírtam egy nekem nagyon bevált porhanyós sülthús készítési módszert, esetleg pillants rá.

a pörkölt mindenképpen kifolyik, ha lenyomtatod az alkotást, vagy beszívja a szaftot ... szóval én nem választanám a pörköltet.

De Te döntesz :)

van pl cipóban sült csülök, az sem egy kutyaeledel:)

2012. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom egy percig sem, hogy nem hidegen van ez összerakva. Nézd, ha a kenyér gőzt kap, az menthetetlenül elázik, a sajt is megolvad, kifolyik. A meleg cucc a súlytól sokkal laposabb volna. Biztosra mondom, hogy hidegen van összerakva.
2012. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megnézem a másik kérdést akkor:)


Hidegen összerakva,oké,de utána sütés nélkül?

Akkor annyit felmelegitve amennyit megeszünk épp?

2012. nov. 29. 12:09
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem is ez egy hidegkaja, vendégvárásra tökéletes.

lehet kapni szögletes formakenyeret, majdnem mindenhol, abból el lehetne készíteni. persze jó minőségűből.

2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel minden készen van már amit beleteszel, utána sem kell sütni. Melegítheted akár, bár nem látom értelmét, mert-ahogy ezt már feljebb írta egy kedves válaszoló-ez valóban hideg kaja.
2012. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!