Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudna ajánlani nekem valaki...

Tudna ajánlani nekem valaki egy bombabiztosan nem laktózos bacont és lecsókolbászt? Egy csomó ételt nem tudok elkésziteni ezek miatt.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A baconben tudtommal nincs, de ha csomagoltat veszel, rajta vannak az összetevők, soha nem volt vele gondom, akármilyet vettem. A lecsót próbáld kis boltban beszerezni, az eladóknak kapni kellett összetevő-listát, kérdezz rá nyugodtan. Vagy abból is létezik csomagolt, azon is meg tudod nézni.
2012. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de már vettem szeletelt bacont, és szerepelt rajta a tejszármazék tartalom. A lecsó kolbikon meg nem szerepel leirirás.Az Aldiban van virsli, és felvágottak, de kolbász nincs.
2012. dec. 4. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Coop-os szeletelt szalonnát szoktam venni abban nincs, de úgy emlékszem a Ringában sincs.
2012. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megnézem, köszönöm.
2012. dec. 6. 07:11
 5/11 mustafa33 ***** válasza:

Ne bacont vegyél, hanem becsületes magyar szalonnát, húsost is lehet kapni, esetleg "erdélyi szalonnát".

A lecsókolbász helyett rendes parasztkolbászt. Igaz drágább, viszont az íze kipótolja a mennyiséget ha kevesebbet de jobbat használsz.

2012. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Saját tapasztalat, Te is laktózos vagy?
2012. dec. 8. 09:04
 7/11 mustafa33 ***** válasza:
:(
2012. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt igennek veszem. Fogyatékosnak nyilvánittattad magad?
2012. dec. 9. 09:28
 9/11 mustafa33 ***** válasza:
Á, az orvos, csak röhögött, hopgy ma már vannak nagy tekercs puha budipapírok.
2012. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha van igazolásod a kilégzési tesztről, kaphatsz adó visszatéritést. Én havi 5 ezret kapok.
2012. dec. 12. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!