Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudok csinálni 6 tojásból?

Sztrecskó kérdése:

Mit tudok csinálni 6 tojásból?

Figyelt kérdés
Sürősen el kellene használjak 6 tojást. Lehet sütirecept, vagy rántotta, bugyantott tojás... Amim van hozzá: só, fűszerek, hagyma, liszt, olaj, tej, cukor, alma, joghurt, sütőpor, vaníliás cukor. A lehető legegyszerűbb recepteket írjátok légyszi! Venni tudok még bármilyen alapanyagot. viszont elkészíteni serpenyőben, tepsiben tudom, és fakanalam, kanalam, késem, villám, nagy tálam van hozzá, tehát nincs pl. habverőm.

2012. okt. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Főzd meg, és egyétek meg szendvicshez!
2012. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hm én a helyedben összedobnék egy laza hagymás tojást... csinálnék egy gyümölcs teát hozzá bele aprítanám az almát a teába hogy még aromásabb legyen... és szólnék a családnak kaja van:) nálunk így szokott lenni még ha másnak uncsinak is tűnik...
2012. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tojáskrém.Megfőzöd, villával összetöröd, bele apróra vágott hagyma, só bors majonéz (helyette joghurt is lehet) kenyérre kenve vagy 4 ember jól lakhat vele.
2012. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rántotta, tükörtojás, főzeléknek feltéthez, palacsinta, rizskoch, gofri, bundás alma, lágy tojás, bundáskenyér
2012. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rakott krumplit csinálnék kajának, süteménynek piskótát.
2012. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tojás saláta
2012. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!