Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 15 éves fiú vagyok és nagyon...

15 éves fiú vagyok és nagyon szeretek sütni - főzni a családnak. A barátaim szerint nem vagyok normális. Miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint már mondtam 15 éves fiú vagyok, és amióta az eszemet tudom konyhában tevékenykedek. A drága nagyitól tanulok és mára szinte bármit megcsinálok, és imádom is csinálni. Mondjuk magam után eltakarítani, mosogatni kevésbé, de azt is megcsinálom. :) Azért szeretem csinálni, mert én szeretem azt hallani, mikor a család azt mondja: "de ügyes vagy, nagyon finom lett." Sajnos ebbe a világban a lányokat már semennyire nem érdekli a főzés, ezért lehet hogy majd ha felnőtt leszek én fogok főzni otthon. :) Szerintetek ez szégyen hogy fiú létemre ezt szeretem csinálni? (Hozzáteszem fiúsabb érdeklődési köröm is van)

A barátaim szerint hülye vagyok...

UI: A nagymamák főztje a világon a legfinomabb, mert ők szeretettel főznek!



#család #jó ételek
2012. okt. 22. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj a gúnyolódókkal, szerintem nagyon dicséretes, ha egy fiú szeret és tud főzni. És egyébként szerintem nagyon szexi is :) A barátnőimmel, amikor beszélgetünk ideális férfiakról, akkor azért a legek netovábbjában az is benne van, hogy egy igazi férfi tudjon főzni :) Ráadásul sok ügyességet is igényel, főleg az, hogy szépen, gyorsan fel tudd vágni az alapanyagokat. Szerintem biztos ha lesz barátnőd, el fogod kápráztatni a főztöddel. Folytasd örömmel!
2012. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jamie Oliverről vagy Gordon Ramsey-ről még nem hallottak? Mert manapság elég menők. Mondd csak el nekik.
2012. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Teljesen normális vagy. csak irigykednek mert ők csak ahhoz értenek, hogy hogyan tolják a seggük alá a gatyájukat.

és gondolj csak bele,a világ legjobb szakácsai, séfei mind férfiak!

2012. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!