Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
Találkozgattam egy fiúval, aki múlt héten azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, sajnálja...nem sokkal később pedig összefutottunk, mert egy közös ismerősünk tartott kertipartyt..ott azt mondta, hogy hiba volt ezt mondania és nagyon sajnálja, jó lenne, ha megint találkoznék vele..most szerintetek??? egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi változott azóta, hogy azt mondta nem akar semmit. Szerintetek találkozzak vele? Vagy mi legyen? Tanácstalan vagyok, nagyon kedvelem..
2011. jún. 26. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt valami csaj akit épp fűzött, nem jött be és visszatáncolna hozzád.
2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm...semmiképp ne add magad könnyen. Beszélj meg vele vmi találkát, aztán mondd le. :P
2011. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit teperni. De egyébként lehet, hogy csak rájött, hogy hiányzol neki. Barátnőmmel pont ez történt mostanában (ő volt az, akinek hiányzott a másik, mikor egy hétig nem látta). De persze lehet csak a nők ilyen bonyolultak :)
2011. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobban megismert, és rájött mekkora hülye volt
2011. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!