Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 15 éves fiú vagyok és nagyon...

15 éves fiú vagyok és nagyon szeretek sütni - főzni a családnak. A barátaim szerint nem vagyok normális. Miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint már mondtam 15 éves fiú vagyok, és amióta az eszemet tudom konyhában tevékenykedek. A drága nagyitól tanulok és mára szinte bármit megcsinálok, és imádom is csinálni. Mondjuk magam után eltakarítani, mosogatni kevésbé, de azt is megcsinálom. :) Azért szeretem csinálni, mert én szeretem azt hallani, mikor a család azt mondja: "de ügyes vagy, nagyon finom lett." Sajnos ebbe a világban a lányokat már semennyire nem érdekli a főzés, ezért lehet hogy majd ha felnőtt leszek én fogok főzni otthon. :) Szerintetek ez szégyen hogy fiú létemre ezt szeretem csinálni? (Hozzáteszem fiúsabb érdeklődési köröm is van)

A barátaim szerint hülye vagyok...

UI: A nagymamák főztje a világon a legfinomabb, mert ők szeretettel főznek!



#család #jó ételek
2012. okt. 22. 20:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Dehogy szégyen,már,hogy lenne? :) Szerintem egyébként még imponáló is a lányoknak. Nem kell elvinni őket vacsizni ha randizni mész,hanem hipp-hopp összeütsz egy kis sütit vagy valamit. Szerintem nagyon menő. 16/L
2012. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na! Örülök hogy így gondolod. :)
2012. okt. 22. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Akik ezért basztatnak azok nem a barátaid. Amúgy semmi baj nincs ezzel. :)
2012. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szakács/cukrász esetleg nem szeretnél lenni ha ennyire szereted? Vagy csak hobbi szinten érdekel? Első :)
2012. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak hobbi szinten érdekel. Én kérlek szépen zenész leszek, pontosan gitáros. :)
2012. okt. 22. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök király:))) Ugyan semmi sem fiús vagy lányos (jóóóó van azért ez az :) ). Én is imádok főzni, sőt nem is főzni, hanem überjót alkotni:)Nézd meg Gordon Ramsay-t vagy Jamie Olivert. Nagyon jó szakácsok, és férfiak. Mindig azt tedd amihez kedved van, amiben az örömödet leled. Mások véleménye nem számít. 26 N
2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, ha a gitározás esetleg nem jön össze vagy nincs kedved, legyél szakács! Amúgy nem igaz, hogy a mai világban a lányokat nem érdekli a főzés. Nem tudom ezt honnan vetted, de ne a gyakorikérdések legyen a mérvadó..
2012. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy ilyen vagy - amúgy nem véletlenül van annyi férfi szakács. A barátaid meg azért cikiznek ezzel, mert még éretlenek. De azért megvédeném a lányokat, köztük is vannak olyanok, akik szeretnek főzni, még ha nem is 15 évesen.

"A nagymamák főztje a világon a legfinomabb, mert ők szeretettel főznek!" --- ez nagyon igaz! Jó ilyen gondolatokat olvasni egy 15 éves sráctól! :)

2012. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyi jó trükköt ellestem a mamámtól, a főzésben. A szakácskönyvét szívesebben olvasom, mint a kötelező olvasmányt.
2012. okt. 22. 22:49
 10/13 doboszoli ***** válasza:

Kedves fiatal Barátom!

Ne hallgass az irigyekre, (ha most nem ,később azok lesznek)

meg az ostobákra, gyakorold tovább a főzés tudományát, különösen, ha örömöd leled benne.

A zene, és a főzés, rokon műfaj, még ha elsőre furán hangzik is, hisz mindkettő az ember élete végéig tanulható, fejleszthető, nagyon kreatív tevékenység.

Egyik gyakorlati haszna lesz, hogy a csajok imádják a konyhában otthonosan mozgó pasikat...

Szégyen? Ugyan! Az a ciki, ha valaki, (akár fiú) húsz éves korában nem tud megsütni egy rántottát.

Főzz csak, sok örömöd lesz benne.

Fontos: lélekkel, és kellő alázattal!

2012. okt. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!