Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 11 éves vagyok! Mit ajánlatok?

11 éves vagyok! Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Anyuéknak holnapután lesz a házassági évfordulójuk. Szeretném meglepni őket valami finom de viszonylag könnyen elkészíthető vacsorával mit tudtok ajánlani?? A válaszokat előre is köszönöm!

11/l



2012. okt. 21. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Főzz ki tésztát, az nem nehéz, vegyél olyan bolognai szószt, amiben husi is van, reszelsz rá sajtot és kész is.

Aranyos vagy amúgy, bár nem neked kell meglepni őket, csak kettejükről szól az a nap.

2012. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan, ez a nap kettejükről szól. Inkább vegyél nekik pár szelet sütit, vagy hasonló, de inkább hagyd őket, felnőttes ünnep ez. :)
2012. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Így van. Nagyon kedves tőled, de inkább reggelit készíts nekik mikorra felkelnek, a nap hátralévő részében pedig vonulj a háttérbe.

Rántotta, pirítós, vagy amit szeretnek.

2012. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kedves és figyelmes tőled. És igaz, hogy kettőjükről szól, de ha engem ilyesmivel lepne meg a gyerekem nagyon jól esne. Az a tésztás dolog jó ötlet. Meg ha szépen megterítesz mellé, esetleg raksz gyertyát, meg ilyesmi az biztosan nagyon szép lesz. :)
2012. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináld csak meg nyugodtan azt a vacsit, hiszen igaz, hogy az ő házassági évfordulójuk, de egy családban már semmi ünnep sem szép a közös gyermek jelenléte nélkül! Neked ott a helyed közöttük, a közös vacsi után még leszeded az asztalt, elmosogatsz, és akkor hagyd őket magukra.

Ennél szebb házassági évfordulós ajándékot sosem fognak tudni adni egymásnak! :))))

2012. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!