Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök ma?

Mit főztök ma?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 10:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még! :) Én krumplis tésztát csináltam :)

A gölödin leves receptjét is köszönjük :)


Aki pedig lepontozta a válaszadóimat, az jelentkezzen nyugodtan, hadd pontozzuk le mi is őt.

2012. okt. 21. 13:34
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok a "gölödin-leves"

Mondjuk azt én sem értem miért lettem lepontozva, szerintem a pontozó nem szereti a gölödin-levest, de szíve joga!

A meleg-szendvicsed pedig szerintem is jó ötlet, valószínű vacsira csinálok, és nem piszmogok holmi "fasírozott ötlettel".

Küldök nektek én is zöld-kezecskét.

2012. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

ma 11:15-ös: Köszi receptet, igen jónak hallatszik.


A lepontozással meg ne törödj, vannak idióták, akik összevissza pontozgatnak.

2012. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma tarhonyaleves volt és resztelt máj főzz krumplival. Estére pedig sütök egy kis női szeszélyt meg mirelit tésztából sósat.
2012. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Rendesek vagytok, közi a zöld-kezecskéket, küldtem én is nektek. ("Gölödin leveske") :))))
2012. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

ma húsleves, krumplipüré rántott hús, karfiol, savanyúság és párolt répa, karfiol volt meg málnalekváros piskóta

holnapra maradt húsleves rántott karfiol és fasírt lesz és csinálok rakottkrumpli is

kedden pedig bográcsban gulyásleves és vmilyen süti

2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!